wtorek, 25 marca 2008

Retro tydzień VII

Trochę więcej zaległości się narobiło, więc lista nie będzie taka pusta (na szczęście)

XBLA

Przez ostatnie dwa tygodnie mieliśmy w zasadzie tylko obniżki gier na Dooma oraz Assault Heroes. Cenę obniżono do 400 punktów. Całkiem przyzwoite ceny, jeżeli mnie ktoś by pytał. Tej pierwszej gry chyba nie trzeba przedstawiać, a ta druga to strzelanka z widokiem z góry. Jeździmy jeepem i strzelamy.


Playstation Portable

Nie do końca klasyczne, ale na amerykańskiej wersji sklepu (także pecetowego) pojawiła się pełna wersja Hot Shots Golf, bardzo fajny golf. Pełna wersja kosztuje 11 dolarów, czyli po dzisiejszym kursie to tyle co nic.


PC

Jak wszędzie, niewiele ciekawych nowości. Epic dołączył do Steama, niestety do kupienia są tylko gry z serii Unreal. Nienajgorsze pozycje, ale szkoda że nie dają powiedzmy Jazz Jack Rabittów czy innych pinballi. Może kiedyś się domyślą, że nie każdemu potrzeba 3 wersje Unreal Tournamenta.Virtual Console

Najwięcej gier nazbierało się na VC. Mamy więc Mega Turricana, czyli wersję na Segę Megadrive (trzymajcie się jednak wersji amigowej), Turricana 3Super R-Type na SNESa (dużo dużo zwolnień), Operation Wolf (celowniczek sterowany padem? debilizm) oraz Kirby 64, czyli platformówkę z różowym czymś.

Brak komentarzy: